تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

بازگشت آرامش

  خدا رو شکر دوباره آرامش بهمون برگشت.

  پسرک در یک عمل جراحی تمام دندونهاش درست شد. خیلی روز سخت و دردناکی بود و انرژی زیادی از من و پدرش برای اون ماجرا گرفته شد اما خدا رو شکر همه چیز خیلی خوب گذشت و بهداد دوران نقاهت رو هم سریعتر از اونچه که ما فکر می کردیم پشت سر گذاشت.

  به خاطر از دست دادن چهارتا از دندونهای جلو فک بالا خیلی شیرین حرف می زنه! ناننده: راننده و تمام کلمات سین و شین دار خیلی بامزه تلفظ می شن

  این روزها پسرک باهوش ما آموزشهای پیشرفته ای به سرعت طی می کنه. اسم انگلیسی تمام کشورها رو با شعر می خونه، تمام حروف فارسی رو که قبلا یاد گرفته بود با صدا و اسم می شناسه و می تونه کنار هم بچینه و یه تعداد کلمه بنویسه، صفات رو میشناسه و متضاد اونها رو می دونه که از همه بامزه تر متضاد کلمه باز کردنه که به قول خودش می شه بنده کردن و روشنایی که می شه خاموشایی :) ، اسم تمام حیوانات از گربه و موش گرفته تا آلپاکا و پونی و ...(که من خودم اعتراف می کنم تا پیش از این بلد نبودم) رو به دو زبان فارسی و انگلیسی بلده، تمام وسایل نقلیه رو به خوبی می شناسه و قشنگ جایی که باید غلطتتو می گیره. مثلا چند روز قبل یه ماشین بزرگ وسط گود برداری برای مترو بود گفت این چیه؟ گفتم فک کنم تراکتوره. گفت اشتباه گفتی اشتباه گفتی این بیل مکانیکیه!!! راستش بعضی وقتها می مونم اینها را از کجا یاد می گیره! شاید یه دیالوگ تو یه کارتون یا یه جمله از یک بازی کامپیوتری

  روزی هزاران سوال می پرسه و بیش از نیمی از اونها سوال های تکراری هستن که حتی جوابش رو هم می دونه اما برای محکم کاری می پرسه دوباره. چند باری هم به عمد اشتباه جوابشو دادم که با اعتراض سریعش مواجه شدم.

  یه بازی با هم اختراع کردیم به اسم تقلید بازی من کارها و حرفهای اون رو با یه سری تغییرات با مزه تکرار می کنم که با این بازی بهداد ساعتها سرگرمه و تمام این ساعتها به خنده های از اعماق وجود می گذره.

  بهداد بد جوری به پدرش وابسته است و اگه باباجونی بهش نگه و بره جایی اونقدر زود متوجه می شه و ابراز ناراحتی (از نوع شدید) می کنه تا برگرده تازه وقتی برگرده هم اول ماجراست یه بار دیگه از اول داد و فغان که چرا نگفته رفتی!

  خلاصه این روزها آرامش از دست رفته کم کم داره به خونمون برمی گرده... خدا یا شکرت

   


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : تمام ,بازی ,خیلی ,آرامش ,اشتباه ,بهداد ,اشتباه گفتی ,
  بازگشت آرامش

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 30 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com